طراحی سایت برای همه ایرانیان

طرح بزرگ هر ایرانی = یک وب سایت اینترنتی

این طرح بزرگ که از سال 1395 توسط شبکه اینترنت تام کت راه اندازی شده است، به همه ایرانیان عزیز این فرصت را می دهد که با کمترین هزینه یک وب سایت کامل اینترنتی راه اندازی کرده و به کسب و کار خود رونق بخشند. در این طرح بزرگ، خدمات طراحی سایت، ثبت دامنه و هاستینگ ارزان برای همه شهرهای ایران زمین در نظر گرفته شده و هم‌میهنان عزیز در هر شهر و دیاری که باشند، امکان استفاده از این خدمات را دارند.

طراحی سایت ارزان در کرج

شبکه اینترنت تام کت به عنوان یکی از پیشتازان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، تصمیم به گسترش خدمات خود در همه شهرهای ایران کرده است. از این رو خدمات این شبکه هم اکنون در کرج قابل دسترس همه مردم عزیز کرج بوده و همشهریان گرامی می توانند با کمترین هزینه یک وب سایت کامل داشته باشند.

در این طرح 3 پکیج کامل طراحی سایت در نظر گرفته شده که در این پکیج‌ها امکانات مختلف با هزینه های کاملا منصفانه در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. شما عزیزان می‌توانید متناسب با نیاز خود یکی از این پکیج‌ها را انتخاب کرده و با ثبت نام آنلاین به راحتی از این خدمات استفاده کنید.

لازم به ذکر است که خدمات طراحی سایت در کرج از زمان ثبت نام، به مدت یکسال دارای خدمات پشتیبانی رایگان هستند.
همچنین تمام پکیج‌های طراحی سایت در کرج شامل یک دامنه ir یکساله و هاستینگ رایگان یکساله هستند.

پکیج طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی در کرج

این پکیج شامل 5 صفحه کامل است. در این صفحات گالری تصاویر و اطلاعاتی راجع به محصولات و خدمات شما قرار می‌گیرند و در سال اول تمامی خدمات پشتیبانی آن توسط همکاران ما انجام می شوند.
قیمت این پکیج یکساله، برای شهروندان عزیز کرجی 350.000 تومان در نظر گرفته شده است.

سفارش آنلاین این پکیج

پکیج طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در کرج

این پکیج شامل 7 صفحه کامل است. در این صفحات گالری تصاویر و اطلاعاتی راجع به محصولات و خدمات شما قرار می‌گیرند که تمامی مطالب شما توسط پنل مدیریت قابل ویرایش و حذف و اضافه خواهند بود.
قیمت این پکیج یکساله، برای شهروندان عزیز کرجی 600.000 تومان در نظر گرفته شده است.

سفارش آنلاین این پکیج

پکیج طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری در کرج

این پکیج که به صورت سفارشی تعریف شده، کاملا داینامیک بوده و تعداد صفحات و اطلاعاتی که در آنها قرار می‌گیرند، به راحتی از پنل مدیریت قابل تغییر بوده و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
قیمت این پکیج یکساله، برای شهروندان عزیز کرجی 900.000 تومان در نظر گرفته شده است.

سفارش آنلاین این پکیج

شما عزیزان کرجی می توانید از دیگر خدماتی که توسط شبکه تام کت در کرج ارائه می شوند نیز بهره مند شوید: