خدمات طراحی سایت و مزایایی که طراحی سایت برای کسب و کارها و مشاغل دارد با گسترش یافتن بهره گیری از اینترنت دیگر برای مشاغل پنهان نمی باشد و بازاریابی اینترنتی توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقای بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود. یک وب سایت خوب می تواند به راحتی کاربران بسیاری را از هرکجا جذب کرده و فروش محصولات و خدمات را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهد. کاربران به راحتی وارد وب سایت شما می شوند و متناسب با نیاز و خواسته خود وارد صفحه و بخش مورد نظر می‌شوند و در صورت نیاز اقدام به خرید و یا دریافت اطلاعات می نمایند.
از دیگر مزایای ساخت وب سایت قابل دسترس بودن در شبانه روز می باشد. یک وب سایت به کسب و کار یا سازمان شما این امکان را می دهد که به صورت شبانه روز 24 ساعت هر 7 روز هفته 356 روز سال باز باشد. داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعات حتی در تمام تعطیلات می باشد. همین امر شرایط ویژه ای برای شما فراهم می‌کند تا بازار بزرگتری در اختیار داشته باشید.
شاید یکی از مهم ترین دلایل برای نیاز به داشتن یک وب سایت، اختلاف شرایط آن با شبکه های اجتماعی باشد. در شبکه های اجتماعی افراد مرتبط با شخص یا گروه می‌توانند موضوعات را دنبال کنند و البته تمام موضوعات در شبکه های اجتماعی روزنامه وار پشت سر هم قرار می‌گیرند، حال آنکه یک وب سایت می‌تواند با معرفی به موتورهای جستجو بازدیدهای بسیار زیاد و البته متنوع از سراسر دنیا داشته باشد و محدود به جماعت خاصی نیست و مهم تر آنکه کاربران یک وب سایت نیز می‌توانند با جستجو در وب سایت و بازدید از دسته بندی های مختلف، به هدف خود نزدیک تر شده و به راحتی به کالا یا خدمت مورد نظر دسترسی پیدا کنند.
شبکه اینترنت تام کت به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران است که خدمات طراحی سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز دنیا ارائه می‌نماید. این شرکت با سابقه ای طولانی و تمرکز بر ارتقای مداوم جایگاه فنی خود به یکی از شرکت‌های برجسته طراحی وب سایت ایران تبدیل گشته است.

شبکه تام کت برای آنکه مشتریان ارجمند به سادگی بتوانند وب سایت مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند، پکیج‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است:

 • پکیج ارزان قیمت، با حداکثر 6 صفحه اصلی
 • این پکیج به صورت صفحات ثابت آماده شده و حداکثر قابلیت افزایش صفحات تا 6صفحه را دارد. در این پکیج صفحاتی مانند: درباره ما، تماس با ما، گالری، فهرست محصولات و ... در نظر گرفته شده است.
  پکیج ارزان قیمت فقط با مبلغ 350.000 تومان در اختیار مشتریان قرار گرفته و یکسال به صورت دائمی پشتیبانی رایگان (برای تغییرات) خواهد داشت.

 • پکیج ارزان با طرح سفارشی، پنل مدیریت و امکان ویرایش صفحات
 • این پکیج همانند پکیج ارزان قیمت است با این تفاوت که در این پکیج، طرح اصلی وب سایت به صورت سفارشی آماده شده و امکان رنگ بندی و تغییر ظاهر سایت توسط مشتری وجود دارد. همچنین پنل مدیریت برای ویرایش و حذف و اضافه مطالب وب سایت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد تا به راحتی و در هر زمان اقدام به ویرایش و به روز رسانی وب سایت نماید.
  این پکیج ویژه با قیمت 600.000 تومان در اختیار مشتریان قرار گرفته و از یکسال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند خواهد بود.

 • پکیج تجاری با پنل مدیریت و امکان افزایش صفحات نامحدود
 • در صورتی که به دنبال یک وب سایت کامل با طراحی به روز و امکانات کامل برای ثبت و دسته بندی محصولات یا خدمات و نیز پنل مدیریت برای هر نوع تغییر در سایت باشید، این پکیج به طور کامل نیازهای شما را برآورده خواهد کرد.
  پکیج تجاری با طرح‌های متنوع و امکان سفارشی سازی طرح‌ها، علاوه بر اشخاص، مناسب شرکت‌ها و فعالیت‌های تجاری نیز می باشد.
  در این پکیج یک پنل مدیریت با دسترسی کامل برای اضافه کردن صفحات جدید و یا حذف و ویرایش صفحات قبلی سایت فراهم شده تا مشتریان به راحتی بتوانند وب سایت خود را به روز نگه داشته و در صورت لزوم برای مطالب جدید، صفحات جدید ایجاد نمایند.
  پکیج ویژه تجاری با قیمت 900.000 تومان در اختیار مشتریان ارجمند قرار گرفته و همچون دیگر خدمات ما، شامل یکسال پشتیبانی رایگان خواهد بود.

در صورتی که تمایل دارید وب سایت شما توسط شبکه اینترنت تام کت طراحی و اجرا شود، می توانید فرم زیر را پر کرده و درخواست خود را ارسال فرمایید.
می توانید از پکیج های ویژه استفاده کرده و یا حتی وب سایت خود را به صورت سفارشی طراحی کنید. لازم به ذکر است که وب سایت های فروشگاهی و وب سایت هایی با موضوعات خاص، پس از بررسی دقیق جزئیات و یا جلسه حضوری با شما، قیمت گذاری خواهند شد.

 • نام و نام خانوادگی:  
 • کد ملی:  
 • جزئیاتی که در وب سایت نیاز دارید:
 • تلفن همراه برای پیگیری های بعدی:  

نمونه کارهای طراحی سایت

شبکه اینترنت تام کت در زمینه طراحی سایت و طراحی پرتال افتخار ارائه خدمات تخصصی به شرکت های متعددی را در زمینه های متنوع پزشکی، صنعتی، تولیدی، تجاری، خبری و خدماتی در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است که شما را به بازدید از این مجموعه دعوت می نماییم.