معرفی شبکه تام کت

معرفی شبکه اینترنت تام کت

شبکه اینترنت تام کت به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت در کرج، از سال 1383 در زمینه IT فعال می باشد. این شبکه با به کار گیری افراد متخصص در زمینه فناوری اطلاعات و نیز همکاری با شرکت های دانش بنیان در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، توانسته بخش بزرگی از مشتریان اینترنت در کلانشهر کرج را به استفاده از خدمات خود راغب نماید.
با گذشت زمان و تنوع بیشتر خدمات شبکه تام کت، گستردگی ارائه خدمات از سطح کلانشهر کرج و استان البرز فراتر رفته و در حال حاضر خدمات متنوع این شبکه در پهنای بزرگ ایران زمین به تمامی هم‌میهنان عزیز ارائه می شوند. خدمات این شبکه در حال حاضر و با توجه به توسعه زیرساخت ها و همکاری با شرکت های دانش بنیان، از موضوع اینترنت فراتر رفته و تمامی خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات را شامل می شود.
برخی از خدمات گسترده شبکه تام کت عبارتند از: سرویس اینترنت پرسرعت ADSL، طراحی سایت و تولید اپلیکیشن های موبایل بر پایه سیستم عامل های اندروید و آی او اس و ویندوز، ثبت دامنه های بین المللی و ایرانی، ارائه خدمات سرویس هاستینگ بر روی سرورهای لینوکس و ویندوز در داخل و خارج از ایران، برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای سفارشی، راه اندازی شبکه های کابلی و بی سیم و ارائه خدمات پشتیبانی از سرویس های آی تی، ارائه نرم افزارها و سخت افزارهای به روز دنیا، تعمیرات سخت افزار و تجهیزات شبکه، طراحی و تولید و نصب سیستم های هوشمند مانیتورینگ برای کنترل دما و رطوبت و فشار و میزان غلظت انواع آلایندگی ها، نصب و اجرای سیستم های امنیتی و نظارتی با همکاری بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات و وارد کنندگان قطعات در ایران
شبکه اینترنت تام کت با رویکردی تازه در سال 1397 و همسو با شعار حمایت از کالای ایرانی، اقدام به ارائه متنوع ترین خدمات نرم افزاری، سخت افزاری و سرویس های تبلیغات و سامانه های هوشمند کنترل و مانیتورینگ با دانش فنی و تجهیزات کاملا ایرانی کرده است. همچنین با گسترده شدن خدمات این شبکه، بخش پشتیبانی این مجموعه نیز به طور مستمر در شبکه های اجتماعی حضور یافته تا خدماتی شایسته مردم عزیز ایران ارائه شود.

برای آشنایی بیشتر با سابقه فعالیت شبکه تام کت و به روز رسانی های این شبکه در زمان های مختلف می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید: