نقشه دمایی انبار، سردخانه، خودرو و کول باکس

نقشه دمایی مطابق با چک لیست بازرسی سازمان غذا و دارو

نقشه دمایی انبار دارو، نقشه دمایی انبار مواد غذایی و غلات، نقشه دمایی سردخانه و اتاق سرد، نقشه دمایی کول باکس

از آنجا که دارو و مواد غذایی به عنوان محصولات استراتژیک شناخته شده و نگهداری این محصولات از لحظه تولید تا زمان رسیدن به مصرف کننده نهایی از اهمیت خاصی برخوردار بوده و عواملی مانند حرارت، رطوبت و نور محیط نگهداری اثرگذار و تعیین کننده بر سلامت مواد غذایی و دارویی می‌باشند، لذا حفظ سلامت این محصولات در تمامی مراحل انبارش و توزیع نیازمند کنترل و توجه دائمی می‌باشد. عوامل تاثیرگذار بر سلامت مواد غذایی و دارویی، نه تنها در انبار و سردخانه مورد توجه هستند، بلکه در حمل و نقل نیز باید همواره مورد توجه و کنترل قرار گیرند.
یکی از عوامل مهم تاثیرگذار بر سلامت دارو و مواد غذایی، حرارت محیط می‌باشد که می تواند با بالا رفتن بیش از حد باعث وارد آمدن شوک حرارتی به دارو و مواد غذایی و تغییر خواص آنها شود. از این رو در مقوله مهمی مانند محل انبارش یا حمل و نقل از انبار و سردخانه به مقاصد بعدی، شرایط گرما باید در محدوده مجاز قرار داشته باشد تا آسیبی به دارو و مواد غذایی وارد نشود.

با توجه به اینکه توزیع دما در مکان‌های مختلف انبار، سردخانه، کول باکس و دیگر مکان‌های انبارش دارو یا مواد غذایی، به صورت یکنواخت نبوده و معمولا محل های ورود و خروج یا کناره های دیوارها، محل‌های نزدیک به درب‌ها و نیز محل‌های نزدیک به سیستم های سرمایش و گرمایش، با تنش‌ها و نوسانات بیشتر دمایی مواجه هستند، لذا نقشه برداری دمایی می‌تواند به خوبی مشخصه توزیع دما در مکان‌هایی که محصولات حساس در آنها نگهداری می‎‌شوند را نمایان کند.

هزینه نقشه دمایی انبار، سردخانه، کول باکس و خودرو

قیمت گذاری شبکه تام کت برای نقشه دمایی با الگوهای صرفه جویی در هزینه ها انجام شده و منصفانه ترین خدمات را به مشتریان ارجمند ارائه می نماید

از آنجایی که قیمت گذاری برای نقشه دمایی مستلزم داشتن اطلاعات کامل در رابطه با محل مورد نظر نقشه برداری، قبل از انجام هر کاری لازم است نقشه محل مورد نظر با در نظر گرفتن ورودی های هوا و دریچه های سیستم های سرمایش و گرمایش رسم شود. پس از رسم نقشه و تعیین تعداد سنسورهای مورد نیاز بر اساس دستورالعمل سازمان بهداشت جهانی، می بایست طرح کل آماده شود و متناسب با نیازهای محل مورد نظر جهت نقشه دمایی و شرایط فصلی طرح کلی نقشه دمایی آماده شود. در آن زمان امکان قیمت گذاری برای نقشه برداری دمایی فراهم می شود.

شبکه تام کت با همکاری گسترده با گروه صنعتی فن آوران و همچنین دریافت تاییدیه های لازم از سازمان غذا و دارو و دانشگاه های علوم پزشکی، توانسته شرایط مطلوبی را برای شرکت های دارویی و غذایی فراهم آورد تا در زمان مورد نیاز به راحتی اقدام به تهیه نقشه دمایی برای انبار، خودرو یا کول باکس ها نمایند.